Elevi

TABEL NOMINAL CU FORMAȚIUNILE DE STUDIU/CLASE/DIRIGINȚI  CARE FUNCȚIONEAZĂ ÎN ANUL ȘCOLAR 2017-2018

LICEU ZI

NR. CLASA/ SALA DOMENIU/SPECIALIZAREA PROFESOR DIRIGINTE
1. IX 1 A 205 ELECTROMECANICĂ/ESTETICA SI IGIENA CORPULUI OMENESC DAMIAN CORINA
2. X 1  A 09 ELECTROMECANICĂ/ELECTRIC ANȚILĂ SIMONA
3. XI / 1 A 220 ELECTROMECANICĂ/TEHNICIAN ELECTROMECANIC CIOLACU EUGENIA
4. XI / 2 A 10 ELECTRONICA  AUTOMATIZARI/TEHNICIAN OPERATOR TEHNICĂ DE CALCUL TURUGĂ LIVIA EMILIA
5. XII/ 1 A 121 ELECTRIC/TEHNICIAN IN INSTALATII ELECTRICE TOADER CRISTINA FRANCISCA
6. XII/ 2 A 113 ELECTRONICĂ AUTOMATIZĂRI/TEHNICIAN OPERATOR   TEHNICA DE CALCUL MOLDOVAN LINA DANIELA

ÎNVĂȚĂMÂNT PROFESIONAL

NR. CLASA/ SALA DOMENIU/SPECIALIZAREA PROFESOR DIRIGINTE
1 IX /2  î.P A 114 MECANICĂ/ MECANIC AUTO
MECANICĂ/LĂCĂTUȘ MECANIC PRESTĂRI SERVICII
ROȘU DANIELA GIORGIANA
2 IX /3  î.P MECANICĂ/SUDOR
ELECTRIC/ELECTRICIAN CONSTRUCTOR
SALAI MARIA
3 X /2  î.P A 208 -MECANICĂ/ OPERATOR LA MAȘINI CU COMANDĂ NUMERICĂ ; IONESCU MIMI
– ELECTRIC/ ELECTRICIAN CONSTRUCTOR
4 X /3  î.P A 100 -MECANICĂ/ MECANIC- AUTO PANC PETRU
5 X I / 3 î.P A 212 MECANICĂ/MECANIC AUTO HUMIȚĂ ALINA
MECANICĂ/SUDOR
6 X I /4 Î.P B 04 ELECTRIC/ELECTRICIAN EXPLOATARE JOASĂ TENSIUNE ȘTIUBE CRISTIAN GHEORGHE

LICEU SERAL

NR. CLASA/ SALA DOMENIU/SPECIALIZAREA PROFESOR DIRIGINTE
1 IX A ELECTROMECANICĂ NICOLICEA CARMEN LAVINIA
2 X A B 08 ELECTROMECANICĂ TIMOFTE STELICĂ
3 XI  A  sem I A113 XI A sem.II ELECTROMECANICĂ
ELECTROMECANICĂ/TEHNICIAN ELECTROMECANIC
RUGINĂ CARMEN LIDIA
4 XI/ B  SEM.II A 18 MECANICĂ/TEHNICIAN  TRANSPORTURI MIRCEA MIHAI PASCU
5 XII /A A118 MECANICĂ/TEH.MECANIC PT.INTR.SI REP. DOMĂȘNEAN ALIMPIE
6 XII B ELECTRIC/ TEHNICIAN METROLOG LUNGU SORINA MIRELA
7 XIII/A A 112 ELECTROMECANICĂ/TEHNICIAN ELECTROMECANIC PAVAN CARMEN ELENA
8 XIII B A 116 MECANICĂ/TEHNICIAN  TRANSPORTURI BOCEAN GABRIEL

ÎNVĂȚĂMÂNT POSTLICEAL

NR. CLASA/ SALA DOMENIU/SPECIALIZAREA PROFESOR DIRIGINTE
1 PL I /1 A 221 MECANICĂ /TEHNICIAN OPERATOR MAȘINI CU COMANDĂ NUMERICĂ  (1 AN) JIANU CAMELIA
2 PL I /2 A 200 ELECTRONICĂ AUTOMATIZĂRI/TEHNICIAN APARATE ELECTROMEDICALE ( 2 ANI) BLUJDEA ELENA
3 PL I /3 A 213 ENERGETICĂ/TEHNICIAN ELECTROENERGETICIAN (1,5 ANI) PĂUN LUCIAN
4 PL II /1 A 215 MECANICĂ /TEHNICIAN TEHNOLOG MECANIC ( 1,5 ANI) CREȚU MARCEL
5 PL II/2 A 215 ELECTRONICĂ AUTOMATIZĂRI/TEHNICIAN APARATE ELECTROMEDICALE ( 2 ANI) TOMIȚĂ CODRUȚA GHEORGHIȚA
6 PL II /3 A 17 ENERGETICĂ/TEHNICIAN ELECTROENERGETICIAN (1,5 ANI) WETTERNEK MIHAELA
7 STM I C O1 MECANICĂ/MAISTRU MECANIC  ( 1,5 ANI) RAȚĂ SORELL OVIDIU
8 STM II B 06 MECANICĂ/MAISTRU MECANIC  ( 1,5 ANI) BANAC GHEORGHE